Slapukų politika

Įsigaliojimo data: 27.05.2024

B2 Impact, UAB (toliau - „mes“, „mus“ arba „mūsų“) vertina jūsų privatumą ir yra įsipareigojusi užtikrinti, kad jūsų patirtis internete būtų saugi ir maloni. Slapukų politika skirta aiškiai ir suprantamai suteikti jums informaciją apie tai, kaip savo svetainėje naudojame slapukus ir panašias technologijas ir kaip jos veikia jūsų naršymo patirtį.

Skirkite laiko perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kokius pasirinkimus turite, kai kalbama apie slapukus ir jūsų duomenis. Mums svarbus jūsų privatumas, todėl norime suteikti jums galimybę priimti informacija pagrįstus sprendimus.

Apie mus

B2 Impact, UAB yra B2 Impact Grupės dalis, kuri siekia tapti vienu pirmaujančių visos Europos skolų specialistu, teikiantis skolų valdymo sprendimus bankams ir instituciniams pardavėjams. Mūsų pardavėjai ir verslo partneriai gali pasikliauti mūsų solidžia rinkos patirtimi ir pasitikėti, kad siekiame pritaikyti geriausias praktikas visoje savo veikloje bei nuolat tobulėti.

Susisiekite su mumis

Buveinės adresas: Spaudos g. 7, LT05132, Vilnius, Lietuva

Telefonas: +370 5 210 11 90

El. paštas: info@b2-impact.lt, dap@b2-impact.lt

Svetainė: www.b2-impact.lt

Jei turite klausimų, abejonių, pastabų ar prašymų dėl šios privatumo politikos ar mūsų duomenų tvarkymo praktikos, susisiekite su mumis adresu dap@b2-impact.lt.

 

Ką apima slapukų politika?

Šioje Slapukų politikoje paaiškinama, kaip renkame, naudojame, atskleidžiame ir saugome mūsų Svetainėje gautus asmens duomenis, ypač susijusius su slapukų ir sekimo technologijų naudojimu.

Šioje Politikoje išsamiau paaiškiname, kokią informaciją renkame ir kaip galite valdyti šios informacijos saugojimo būdą.

 

Slapukų politikos sąsaja su Bendrąją privatumo politiką

Mūsų Slapukų politikoje aprašoma, kaip naudojame slapukus ir panašias technologijas savo svetainėje, kad pagerintume klientų patirtį ir užtikrintume techninį mūsų internetinių sistemų funkcionalumą.

Išsamios informacijos apie asmens duomenų tvarkymą ir jūsų, kaip svetainės naudotojo, teises į privatumą rasite mūsų Privatumo politikoje.Jei turite klausimų ar abejonių dėl savo asmens duomenų ar privatumo, Privatumo politikoje pateikiama išsami informacija apie tai, kaip mes tvarkome ir saugome jūsų asmens duomenis, įskaitant paaiškinimus apie pagrindines teisines ir technines duomenų apsaugos sąlygas.

Toliau pateikiame keletą pagrindinių punktų, susijusių su mūsų Slapukų politika, kad būtų lengviau orientuotis jos turinyje:

Turinys:

1.       Kas yra slapukai ir kaip renkame duomenis?

2.       Kodėl naudojame slapukus?

3.       Jūsų sutikimas naudoti slapukus

4.       Nesekti („do not track“) pasirinkimas

5.       Slapukų valdymas

6.       Kiek laiko saugome slapukų duomenis?

7.       Slapukai, kuriuos naudojame savo svetainėje

8.       Slapukai ir profiliavimas

9.       Su kuo dalinamės jūsų slapukų duomenis?

10.   Tarptautinis duomenų perdavimas

11.   Jūsų teisės

12.   Slapukų politikos atnaujinimas

1.   Kas yra slapukai ir kaip renkame duomenis?

1.1.       Apie Slapukus

Slapukai - tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos svetainės įrašo į jūsų įrenginį, kai naršote. Juos apdoroja ir saugo jūsų interneto naršyklė. Patys savaime slapukai yra nekenksmingi ir atlieka svarbiausias svetainių funkcijas. Be to, slapukus paprastai galima lengvai peržiūrėti ir ištrinti.

Mūsų svetainėje renkami tam tikri naudotojo (lankytojo) asmens duomenys. Kai lankotės mūsų svetainėje, ji gali išsaugoti arba gauti informaciją jūsų naršyklėje, dažniausiai slapukų pavidalu.

Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas arba jūsų įrenginį ir daugiausia naudojama siekiant, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų tapatybės, tačiau ji gali suteikti jums labiau suasmenintą žiniatinklio patirtį.

Kadangi gerbiame jūsų teisę į privatumą, galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Tačiau kai kurių tipų slapukų blokavimas gali turėti įtakos jūsų naudojimuisi svetaine ir mūsų teikiamoms paslaugoms.

Slapukų tipai pagal jų paskirtį, galiojimo laikotarpį ir šaltinį:

Tikslas

Būtinieji slapukai

(esminiai slapukai)

Tai būtina, kad mūsų svetainė veiktų tinkamai. Slapukai automatiškai nustatomi, kai naudojatės mūsų svetaine, ir jų negalima išjungti. Juose nėra saugoma asmeninė informacija.

Parinkčių slapukai

(Funkciniai slapukai)

Jie pagerina jūsų patirtį, nes įsimena jūsų pasirinktą kalbą, regioną ir prisijungimo duomenis. Naudojant šiuos slapukus naudotojai gali išvengti nustatymų keitimų kaskart apsilankius Svetainėje. Jei šie slapukai išjungti, kai kurios paslaugos gali veikti netinkamai.

Veiklos slapukai

Jie padeda mums analizuoti svetainės veikimą ir lankytojų elgseną. Informacija yra anoniminė ir apibendrinta. Jų išjungimas reiškia, kad negalime stebėti svetainės našumo.

Statistikos slapukai (Analitiniai)

Jie renka anoniminius duomenis apie jūsų naudojimąsi svetaine, kad pagerintų funkcionalumą. Kai kurie jų yra iš trečiųjų šalių analizės paslaugų, skirti tik mūsų naudojimui.

Šaltinis

Pirmosios šalies slapukai

Kai lankotės mūsų svetainėje, į jūsų įrenginį tiesiogiai įrašomi pirmosios šalies slapukai.

Trečiųjų šalių slapukai

Nustatomi išorinių paslaugų teikėjų, pavyzdžiui, reklamuotojų ar analitinių įrankių tiekėjų.

Galiojimo trukmė

Sesijos slapukai 

Šie slapukai yra laikini ir nustoja galioti, kai uždarote naršyklę (arba kai baigiasi sesija).

Tinklalapio slapukai

Galioja iki tol, kol bus ištrintas arba nustos galioti iki 12 mėnesių.

 

1.2.       Duomenų rinkimas ir šaltiniai

Kai lankotės mūsų svetainėje ir ja naudojatės, renkame tam tikrus duomenis, kad pagerintume jūsų patirtį ir pateiktume jums tinkamą turinį.

Jūsų apsilankymo metu slapukų ir panašių technologijų pagalba automatiškai renkame duomenis, pavyzdžiui, jūsų IP adresą, naršyklės tipą, informaciją apie įrenginį ir svetainės naudojimo įpročius.

Duomenų susiejimas. Duomenys, surinkti naudojant slapukus, ne visada yra tiesiogiai susieti su jūsų tapatybe. Paprastai jie renkami ir apdorojami anonimiškai ir apibendrintai, kad būtų galima analizuoti svetainės veikimą, naudotojų elgseną ir tobulinti mūsų paslaugas.

Tačiau slapukais ir panašiomis technologijomis surinkti duomenys gali būti susieti su jūsų tapatybe, kai pateikiate asmeninę informaciją naudodamiesi mūsų svetainėje esančiomis formomis. Toks susiejimas leidžia mums pritaikyti jūsų patirtį, pateikti atitinkamą turinį ir tobulinti mūsų paslaugą.

2.   Kodėl naudojame slapukus

2.1.       Mes naudojame slapukus ir susijusias technologijas, kad:

·         Stebėkite mūsų sistemų techninę būklę.

·         Tobulinti ir pritaikyti naudotojo patirtį mūsų klientams.

·         Teikti internetines paslaugas mūsų klientams.

·         Rinkti analitinius duomenis apie naudotojų elgseną.

2.2.       Kaip renkame jūsų duomenis naudodami slapukus?

 

Tikslas

Išsami informacija apie tikslą

Teisinis pagrindas

Tvarkomi duomenys

Svetainės saugumo užtikrinimas

Jūsų asmens duomenis tvarkome siekdami apsaugoti savo svetainės saugumą, užkirsti kelią neautorizuotai prieigai ir sustabdyti nesąžiningą veiklą.

Teisėtas interesas

IP adresai, įrenginio informacija, naršyklės informacija, svetainės naudojimo duomenys, paspaudimų srauto duomenys ir sesijos informacija.

Slapukai ir

sekimo technologijos

Mes renkame duomenis apie jūsų naršymo veiklą, nuostatas ir sąveiką naudodami slapukus ir panašias technologijas.

Sutikimas

(Nebent griežtai būtina)

IP adresas, įrenginio informacija, naršyklės informacija, svetainės naudojimo duomenys.

Slapukų sutikimo įrašymas

Siekdami laikytis teisinių reikalavimų, prašome ir registruojame jūsų sutikimą dėl neesminių slapukų ir tvarkome slapukų nuostatas.

Teisinė prievolė

Teisėtas interesas

Jūsų sutikimo dėl neesminių slapukų, slapukų nuostatų, įrenginio ir naršyklės informacijos, IP adreso įrašymas.

Vartotojų nuostatų saugojimas

Naudojame slapukus ir susijusias technologijas, kad išsaugotume naudotojų nuostatas.

Teisėtas interesas

IP adresas, įrenginio informacija, naršyklės informacija, svetainės naudojimo duomenys.

Duomenų saugojimo vykdymas

Duomenis tvarkome siekdami vykdyti teisinius įsipareigojimus, pavyzdžiui, įrašų saugojimo, duomenų saugojimo ir ištrynimo reikalavimus.

Teisinė prievolė

Surinktų duomenų ištrynimas pasibaigus saugojimo laikotarpiui.

Svetainės analizė

ir našumas

Duomenis naudojame svetainės analizei, kad pagerintume našumą ir naudotojų patirtį.

Sutikimas

Teisėtas interesas

Svetainės naudojimo duomenys, paspaudimų srauto duomenys, sesijos informacija, informacija apie įrenginį, naršyklės informacija, anoniminiai duomenys, nuostatos.

Moksliniai tyrimai ir plėtra

Duomenis tvarkome siekdami tobulinti svetainės funkcijas.

Sutikimas

Svetainės naudojimo duomenys

Sąveika pagal buvimo vietą

Jūsų sutikimu renkame geografinės vietos duomenis, kad pagerintume jūsų svetainės patirtį.

Sutikimas

Geografinė padėtis

Naudotojo patirties pritaikymas

Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, personalizuojame jūsų svetainės patirtį.

Sutikimas

Svetainės naudojimo duomenys, puslapių peržiūros, paspaudimų srauto duomenys, seanso informacija, informacija apie įrenginį, naršyklės informacija.

Stebėsena ir auditas

Naudojame slapukus ir susijusias technologijas, kad galėtume stebėti savo svetainės techninę būklę ir užtikrinti jos veikimą.

Teisėtas interesas

IP adresas, įrenginio informacija, naršyklės informacija, svetainės naudojimo duomenys.

Atsakymas į teisinius paklausimus

Duomenis tvarkome siekdami atsakyti į teisinius prašymus, pavyzdžiui, teismo įsakymus ar teisėsaugos užklausas.

Teisinė prievolė

Visi asmens duomenys, surinkti naudojant slapukus.

3.   Jūsų sutikimas naudoti slapukus

Pagal numatytuosius nustatymus mūsų svetainės lankytojų naršymo patirtis mūsų svetainėje NĖRA stebima. Tačiau galite sutikti, kad mes tvarkytume jūsų naršymo mūsų svetainėje metu surinktus asmens duomenis, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį.

Jei savo interneto naršyklėje įjungsite parinktį Nesekti (žr. toliau pateiktą paaiškinimą), mes atsižvelgsime į jūsų pasirinkimą ir jūsų naršymas mūsų svetainėje nebus stebimas.

Jei neįjungėte parinkties Nesekti, parodysime jums slapukų reklaminį skydelį, kad galėtumėte pasirinkti ir įdiegti sutikimo slapuką, kad galėtumėte stebėti savo pasirinkimą. Jei sutinkate, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi naudojant slapukus, mūsų svetainė suaktyvinama ir įkeliami kai kurie atitinkami slapukai (t. y. būtinieji ir neesminiai), kaip aprašyta toliau skyriuje „Slapukai, kuriuos naudojame savo svetainėje“. Bet kada galite nuspręsti atšaukti savo sutikimą arba duoti sutikimą dar kartą.

Slapukų sutikimas nustoja galioti ne vėliau kaip po 12 mėnesių. Tada, jei  Nesekti parinktis nėra įjungta, jums vėl bus parodytas slapukų reklaminis skydelis, kad galėtumėte atnaujinti savo pasirinkimą. Jei išjungėte visus slapukus, slapukų reklaminis skydelis bus rodomas kiekvieno apsilankymo mūsų svetainėje metu.

Jei reklaminiame skydelyje pasirinkimo nepadarysite, slapukai (nei esminiai, nei neesminiai) nebus įdiegti, tačiau reklaminis skydelis bus rodomas kiekvieną kartą, kai apsilankysite mūsų svetainėje. Jei norite duoti sutikimą (arba atšaukti savo sutikimą), išreikškite savo pasirinkimą tvarkyti sutikimą dėl slapukų.

4.   Nesekti („do not track“) pasirinkimas

Nesekti – tai funkcija, leidžianti svetainėse nesekti lankytojų. Nestebėti parinktys galimos keliose naršyklėse, įskaitant:

5.   Slapukų valdymas

5.1.       Slapukų pašalinimas iš savo įrenginio

Išvalę naršyklės naršymo istoriją, galite ištrinti visus jūsų įrenginyje jau esančius slapukus. Tai pašalins visus slapukus iš visų svetainių, kuriose lankėtės. Tačiau atminkite, kad taip pat galite prarasti dalį išsaugotos informacijos (pvz., išsaugotą prisijungimo informaciją, svetainės nuostatas).

5.2.       Su konkrečia svetaine susijusių slapukų valdymas

Būtini slapukai reikalingi svetainės paslaugoms teikti ir jų negalima išjungti. Tačiau turite galimybę tvarkyti visų kitų tipų slapukų nustatymus, spustelėję slapukų valdymą mūsų tinklalapyje. Norėdami išsamiau valdyti konkrečios svetainės slapukus, patikrinkite privatumo ir slapukų nustatymus pageidaujamoje naršyklėje.

5.3.       Slapukų blokavimas

Daugumoje šiuolaikinių naršyklių galite nustatyti, kad į jūsų įrenginį nebūtų įrašomi jokie slapukai, tačiau tuomet gali tekti rankiniu būdu koreguoti kai kurias nuostatas kaskart apsilankius svetainėje ar puslapyje. Kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti tinkamai (pvz., prisijungimas prie profilio).

5.4.       Mūsų slapukų valdymas

Savo nuostatas dėl slapukų galite tvarkyti mūsų svetainėje spustelėję slapukų valdymo parinktį.

6.   Kiek laiko saugome slapukų duomenis?

Mūsų svetainė paprastai saugo slapukų surinktus duomenis, kol baigiate naršyti arba iki 12 mėnesių, o po 12 mėnesių automatiškai ištrina lankytojų žurnalus. Suvestiniai duomenų rinkiniai, kuriuose nėra asmens duomenų, analizės tikslais gali būti saugomi neribotą laiką.

7.   Slapukai, kuriuos naudojame savo svetainėje

Remdamiesi jūsų sutikimu ir pateiktomis parinktimis, naudojame statistinius ir rinkodaros slapukus iš „Matomo Analytics“ ir „Google Analytics“, kad pagerintume savo svetainės funkcionalumą, analizuotume naudotojų elgseną ir tobulintume savo paslaugas.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip naudojama mūsų svetainė, ir pateikti jums pritaikytą turinį.

Paprastai tariant:

 • Statistiniai slapukai (pirmoji šalis) atkeliauja tiesiogiai iš mūsų svetainės. Šie slapukai seka jūsų svetainės naudojimą ir padeda mums tobulinti mūsų svetainę. Surenkami duomenys apima apsilankymus puslapyje ir trukmę, paprastai saugomi iki 12 mėnesių.
 • Rinkodaros slapukai (pirmoji šalis) taip pat gaunami iš mūsų svetainės. Šie slapukai padeda suprasti jūsų interesus pagal jūsų sąveiką su svetaine, todėl galime rodyti atitinkamus skelbimus. Surinkti duomenys apima sąveikas su svetaine ir paprastai saugomi iki 12 mėnesių.

 

Mūsų patikimi partneriai padeda mums tvarkyti šiuos slapukus.

 • Google Analytics ir su ja susiję produktai yra interneto paslauga, kurią teikia Google Ireland Limited („Google“) „Google“ paslaugų naudotojams, įsikūrusiems Europos ekonominėje erdvėje. Daugiau informacijos apie Google Analytics privatumo praktiką rasite Google privatumo politikoje Google svetainėje: https://policies.google.com/privacy. Naudojant Google Analytics naudotojams, esantiems Europos ekonominėje erdvėje (EEE), surinkti duomenys paprastai saugomi Europos Sąjungoje (ES) arba Europos ekonominėje erdvėje. Išimties tvarka duomenys gali būti saugomi JAV esančiuose serveriuose.
 • Microsoft Azure sprendimai reikalingi tam, kad svetainė tinkamai veiktų, jos turinys veiktų ir būtų renkama informacija apie naudotojus, kuri naudojama rinkos analizės ir ataskaitų teikimo tikslais. Kai Microsoft Azure naudoja Europos ekonominėje erdvėje (EEE) esantys naudotojai, surinkti duomenys paprastai saugomi Europos Sąjungoje (ES) arba Europos ekonominėje erdvėje. Išimties tvarka duomenys gali būti saugomi JAV esančiuose serveriuose.
 • Optimizely - mūsų tinklalapio turinio valdymo sistemų (TVS) sprendimų teikėjas. Naudojant Optimizely Europos ekonominėje erdvėje (EEE) esantiems naudotojams, surinkti duomenys paprastai saugomi Europos Sąjungoje (ES) arba Europos ekonominėje erdvėje. Išimties tvarka duomenys gali būti saugomi JAV esančiuose serveriuose.

 

Pirmosios šalies slapukai

Pavadinimas

Paskirtis ir naudojimas

Surinkti duomenys

Tipas, paskirstymas ir saugojimo terminas

Priegloba

Sutikimas dėl informacijos apie slapukus

Šis slapukas įsimena jūsų sutikimo nuostatas dėl slapukų failų. Jis užtikrina, kad svetainė atitiktų jūsų pasirinkimus.

Jame gali būti saugomi techniniai duomenys, susiję su naudotojo sutikimu, pavyzdžiui, sutikimo pasirinkimas (neesminių slapukų priėmimas arba atmetimas).

Pirmosios šalies slapukas

Griežtai būtinas (esminis) slapukas

12 mėnesių

Mūsų svetainė

ARRAffinity

Šį slapuką Microsoft Azure naudoja siekdama užtikrinti, kad kliento užklausos sesijos metu būtų nukreipiamos į tą patį serverį. Tai svarbu siekiant išlaikyti seanso nuoseklumą keliose užklausose, naudojamose būsenos taikomosiose programose.

Slapukas nerenka duomenų tradicine prasme, t. y. neseka ar nesaugo asmeninės naudotojo informacijos. Vietoj to jis atlieka konkrečią techninę funkciją, susijusią su „Microsoft Azure“ debesijos paslaugų sesijos panašumu.

Pirmosios šalies slapukas

Techninės funkcijos

Griežtai būtinas (esminis) slapukas

Naršymo sesija

Mūsų svetainė

EPiStateMarker

Slapukas naudojamas keliais tikslais, susijusiais su lankytojų grupių funkcijomis, skirtomis personalizavimui. Pagrindinė jo paskirtis - stebėti lankytojų sąveiką ir pageidavimus, kad būtų galima personalizuoti turinį pagal skirtingus lankytojų grupių kriterijus.

Pats slapukas tiesiogiai nerenka asmens duomenų. Vietoj to, jis pirmiausia naudojamas seansų valdymui ir turinio valdymo sistemos (TVS) personalizavimo funkcijų įjungimui.

Pirmosios šalies slapukas

Techninės funkcijos

Griežtai būtinas (esminis) slapukas

Naršymo sesija

Mūsų svetainė

_ga

Šis slapukas renka ir siunčia Google Analytics informaciją apie naudotojo įrenginį ir elgseną svetainėje.

Šis slapukas gali rinkti informacija apie aplankytus puslapius, svetainėje praleistą laiką ir sąveiką su svetainės elementais.

Pirmosios šalies slapukas

Stebėjimas ir analizė (HTTP slapukas)

Neprivalomas slapukas

2 metų galiojimo laikas

Mūsų svetainė

_ga_xxx

Šis slapukas naudojamas unikaliems naudotojams atskirti, kaip kliento identifikatorių priskiriant atsitiktinai sugeneruotą numerį. Jis įtraukiamas į kiekvieną svetainės puslapio užklausą ir naudojamas lankytojų, sesijų ir kampanijų duomenims apskaičiuoti svetainės analizės ataskaitose.

Šis slapukas renka duomenis apie naudotojų sąveikas, pavyzdžiui, sesijos trukmę, puslapius per sesiją, atmetimo dažnį ir srauto šaltinį, kad būtų galima suprasti naudotojų elgseną svetainėje.

Pirmosios šalies slapukas

„Analytics“ slapukas

(HTTP slapukas)

Neprivalomas slapukas

Naršymo sesija

Mūsų svetainė

ai_session

Šis slapukas reiškia būtent slapuką, naudojamą Microsoft programoje Application Insight, kuri yra Azure Monitor funkcija. Application Insights yra debesijos paslauga, leidžianti kūrėjams stebėti savo žiniatinklio programų ir paslaugų našumą, prieinamumą ir naudojimą. Ji sukurta taip, kad automatiškai rinktų išsamius telemetrijos duomenis, padedančius diagnozuoti problemas ir suprasti, kaip naudojamos programos.

Slapukai renka įvairius duomenų tipus, kurie renkami siekiant stebėti ir analizuoti svetainės programų veikimą, pasiekiamumą, naudojimą ir vartotojų sąveiką

Pirmosios šalies slapukas

(HTTP slapukas)

Neprivalomas slapukas

Nustoja galioti po trumpo neaktyvumo laikotarpio

Mūsų svetainė

ai_user

Šis slapukas yra susijęs su Microsoft Application Insights programine įranga, kuri naudojama renkant statistinę naudojimo ir telemetrijos informaciją apie Azure debesijos platformoje sukurtas programas. Šis slapukas naudojamas kaip unikalus naudotojo identifikatorius, leidžiantis sekti naudotojų, besinaudojančių programa, skaičių per tam tikrą laiką.

Renka duomenis apie naudotojo elgseną, seanso informaciją, taikomosios programos našumo rodiklius, naršyklės ir sistemos informaciją, pasirinktinius įvykius, klaidų žurnalus, geografinės buvimo vietos duomenis ir telemetriją, kad pagerintų naudotojų patirtį ir optimizuotų taikomosios programos našumą.

Pirmosios šalies slapukas

(HTTP slapukas)

Neprivalomas slapukas

Naršymo sesija

Mūsų svetainė

 

8.   Slapukai ir profiliavimas

Profiliavimas: Mes galime naudoti profiliavimo metodus toliau nurodytais atvejais:

 • Naudotojo patirties personalizavimas pritaikyti svetainės patirtį pagal jūsų nuostatas ir ankstesnes sąveikas. Tai leidžia mums pateikti jums aktualiausią turinį ir funkcijas.
 • Personalizuota rinkodaros komunikacija apima jūsų duomenų analizę siekiant pateikti tikslinius skelbimus ir rinkodaros pranešimus, atitinkančius jūsų interesus ir elgseną.
 • Svetainės analizė ir našumas stebėti naudotojų elgseną, pavyzdžiui, puslapių peržiūras ir paspaudimų srauto duomenis, siekiant suprasti, kaip naudotojai sąveikauja su svetaine. Šie duomenys naudojami siekiant pagerinti svetainės veikimą, pagerinti naudotojų patirtį ir optimizuoti turinio talpinimą.
 • Slapukai ir sekimo technologijos naudojami rinkti duomenis apie naudotojų elgseną, pageidavimus ir sąveiką su mūsų svetaine. Šie duomenys yra vertingi siekiant suprasti naudotojų pageidavimus, suteikti asmeninę patirtį ir pagerinti svetainės funkcionalumą.
 • Saugumo profiliavimas, pagrįstas stebėjimu ir auditu, apima vartotojų veiklos, prieigos žurnalų ir atitikties duomenų sekimą, siekiant užtikrinti, kad būtų laikomasi saugos standartų ir taisyklių. Tai daroma siekiant išlaikyti svetainės saugumą ir vientisumą, apsaugoti nuo neteisėtos prieigos ir įrodyti, kad laikomasi teisinių reikalavimų.

 

Automatizuotas sprendimų priėmimas: Nevykdome automatizuotų sprendimų priėmimo procesų, kurie sukelia reikšmingas teisines pasekmes ar panašius reikšmingus padarinius asmenims, grindžiamus tik automatizuotu duomenų tvarkymu.

Apibendrinant galima pasakyti, kad pirmiau aprašyta profiliavimo veikla vykdoma siekiant pagerinti jūsų naudotojo patirtį ir pagerinti svetainės veikimą. Vertiname jūsų privatumą ir siūlome sutikimo ir duomenų pasirinkimo kontrolės galimybes. Jei turite klausimų ar abejonių dėl mūsų profiliavimo praktikos, nedvejodami kreipkitės į mus naudodamiesi skyriuje „Susisiekite su mumis“ pateikta informacija.

9.   Su kuo dalinamės jūsų slapukų duomenis?

Kartais mums būtina dalytis jūsų asmens duomenimis su kitais, kad įvykdytume savo teisinius ir sutartinius įsipareigojimus bei įgyvendintume savo teisėtus interesus. Mes galime dalytis duomenimis su savo filialais, dukterinėmis įmonėmis ar paslaugų teikėjais, kad palengvintume savo verslo veiklą. Imamės priemonių, kad užtikrintume jūsų duomenų saugumą ir konfidencialumą, kai jais dalijamasi.

Toliau pateikiami galimų jūsų duomenų gavėjų kategorijų pavyzdžiai:

Paslaugų teikėjai

Tai įmonės, kurios padeda mums valdyti mūsų verslo veiklą, įskaitant techninį palaikymą, prieglobą, debesų sprendimus, saugos ir rizikos valdymo įrankius, duomenų analizę ir IT paslaugas. Šie partneriai sutartimi įsipareigoja laikytis mūsų duomenų privatumo ir saugumo reikalavimų, užtikrindami Jūsų asmeninės informacijos apsaugą. Jie turi teisę pasiekti asmens duomenis tik mūsų nurodytais tikslais, prisidedant prie mūsų paslaugų efektyvumo ir saugumo.

Profesionalūs patarėjai

Galime dirbti su teisininkais, buhalteriais, auditoriais ar konsultantais, kurie galėtų pasiekti jūsų duomenis teikdami savo paslaugas.

Teisinės ir reguliavimo institucijos

Kartais dėl teisinių įsipareigojimų gali tekti dalytis el. pašto duomenimis su teisėsaugos, reguliavimo, veiklos priežūros ar valdžios institucijomis.

Verslo perkėlimas

Jei susijungsime, parduodame turtą ar atliksime reikšmingus organizacinius pakeitimus, jūsų el. pašto duomenys gali būti perduoti naujam subjektui ar savininkams.

Trečiųjų šalių įrankiai ir platformos

Savo procesams tobulinti naudojame įvairius trečiųjų šalių įrankius ir platformas. Šie įrankiai gali apdoroti jūsų el. pašto duomenis mūsų vardu.

Kiti įgalioti gavėjai

Gali būti kitų įgaliotų gavėjų, su kuriais turime dalytis duomenimis, atsižvelgiant į konkrečias situacijas ir įstatymus.

10.        Tarptautinis duomenų perdavimas

Mums gali tekti perduoti jūsų duomenis į šalis, nepriklausančias Europos ekonominei erdvei (EEE) arba į vietas, kuriose taikomos skirtingos duomenų apsaugos taisyklės. Mes imamės veiksmų, kad apsaugotume jūsų duomenis, įskaitant:

 • Sprendimas dėl tinkamumo: Jei Europos Komisijos sprendimu yra paskelbta, kad konkreti trečioji šalis užtikrina pakankamą apsaugos lygį, galime siųsti duomenis į šią šalį be papildomų apsaugos priemonių, įskaitant ES ir JAV duomenų privatumo sistemą.
 • ES ir JAV duomenų privatumo sistema: Europos Komisija patvirtino duomenų perdavimą iš Europos ekonominės erdvės (EEE) į JAV pagal ES ir JAV duomenų privatumo sistemą. Pagal šią sistemą jūsų asmens duomenys gali būti perduoti sistemoje dalyvaujančioms JAV įmonėms nereikalaujant papildomų apsaugos priemonių.
 • Standartinės sutarties sąlygos: Šias Europos Komisijos patvirtintas standartines sutarties sąlygas galime naudoti siekdami užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų saugūs, kai jie iškeliauja už EEE ribų.

Informaciją apie perdavimus galima gauti Privatumo politikos skyriuje „Susisiekite su mumis“.

11.        Jūsų teisės

Esame įsipareigoję užtikrinti skaidrumą ir užtikrinti, kad jūsų duomenų subjekto teisės būtų prieinamos ir nemokamai:

Teisė bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą

Savo sutikimą dėl Jūsų Asmens duomenų tvarkymo galite bet kada atšaukti.

Teisė būti informuotam

Turite teisę gauti informaciją apie tai, kaip renkami ir tvarkomi jūsų Asmens duomenys. Tai apima informaciją apie duomenų tvarkymo tikslus, kas tvarko jūsų duomenis ir kiek laiko jie bus saugomi.

Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu

Kai jūsų duomenis tvarkome remdamiesi viešuoju ar teisėtu interesu, galite tam paprieštarauti.

Teisė susipažinti su savo duomenimis

Galite sužinoti, ar tvarkome jūsų duomenis, gauti išsamią informaciją apie duomenų tvarkymą ir jūsų duomenų kopiją.

Teisė ištaisyti savo duomenis

Turite teisę užtikrinti, kad jūsų Asmens duomenys būtų tikslūs, ir prireikus prašyti juos ištaisyti.

Teisė apriboti jūsų duomenų tvarkymą

Tam tikromis aplinkybėmis turite teisę apriboti savo Duomenų tvarkymą. Tokiu atveju mes netvarkysime Duomenų jokiais kitais tikslais, išskyrus jų saugojimą.

Teisė reikalauti, kad Jūsų duomenys būtų ištrinti ar kitaip pašalinti

Tam tikromis aplinkybėmis turite teisę reikalauti, kad jūsų Duomenys būtų ištrinti.

Teisė į Jūsų duomenų perkeliamumą

Galite gauti savo Duomenis susistemintu, kompiuterio skaitomu formatu ir, jei įmanoma, paprašyti, kad jie būtų nusiųsti kitam duomenų valdytojui. Ši teisė taikoma, kai jūsų Duomenys tvarkomi automatiškai, remiantis jūsų sutikimu, sutartimi arba ikisutartiniais įsipareigojimais.

Teisė nebūti profiliavimo ir automatizuoto sprendimų priėmimo subjektu

Turite teisę, kad jums nebūtų taikomi tik automatizuoti sprendimų priėmimo procesai, įskaitant profiliavimą, kurie jums daro didelį poveikį. Tai reiškia, kad svarbių sprendimų, pavyzdžiui, susijusių su jūsų teisėmis, išmokomis ar teisiniais klausimais, neturėtų priimti tik automatizuotos sistemos be žmogaus įsikišimo. Ši teisė apsaugo nuo nesąžiningų ar diskriminacinių automatizuotų sprendimų.

Teisė pateikti skundą

Turite teisę pateikti skundą Lietuvos Respublikos Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai https://vdai.lrv.lt/lt/.

 

Duomenų subjekto teisių apribojimai ar išimtys:

Gerbiame jūsų teises, tačiau dėl teisinių ar teisėtų priežasčių kai kurių prašymų galime nevykdyti. Pavyzdžiui, jei tai prieštarauja mūsų teisiniams įsipareigojimams arba kitų asmenų teisėms. Jei negalėsime įvykdyti jūsų prašymo, paaiškinsime, kodėl.

Jūsų sutikimo atšaukimas

Savo sutikimą naudoti slapukus galite bet kada atšaukti. Norėdami tai padaryti, galite atsisakyti neesminių slapukų, pakeisdami savo įrenginio arba naršyklės nustatymus. Būtinieji slapukai, skirti saugumui užtikrinti, vis tiek bus aktyvūs.

Jei atšauksite sutikimą dėl neesminių slapukų, kai kurios svetainės funkcijos ir suasmenintas turinys jums gali būti neprieinami. Tai gali turėti įtakos jūsų bendrai naudojimosi mūsų svetaine patirčiai.

Sutikimo atšaukimas nedaro įtakos bet kokio duomenų tvarkymo, kuris buvo atliktas iki jūsų sutikimo atšaukimo, teisėtumui. Esame įsipareigoję gerbti jūsų pasirinkimus ir privatumo nuostatas.

Norėdami paprašyti imtis bet kokių veiksmų, susijusių su jūsų teisėmis, susisiekite su mumis el. paštu dap@b2-impact.lt arba paštu į mūsų pagrindinę buveinę. Mūsų duomenų apsaugos pareigūnas (DAP) jums padės ir atsakys kuo greičiau, ne vėliau kaip per tris mėnesius.

Dėl bet kokių kitų prašymų, susijusių su duomenų subjekto teisių reikalavimo vykdymu, skaitykite Privatumo politiką.

12.        Slapukų politikos atnaujinimas

Laikas nuo laiko galime atnaujinti šią slapukų politiką, kad ji atspindėtų mūsų privatumo praktikos ar teisinių įsipareigojimų pokyčius. Pakeistą versiją paskelbsime savo svetainėje ir atnaujinsime šios politikos viršuje esančią „Įsigaliojimo datą“. Raginame jus periodiškai tikrinti mūsų Slapukų politiką, kad gautumėte naujausios informacijos apie mūsų privatumo praktiką.

Esame įsipareigoję jus nuolat informuoti apie savo duomenų tvarkymo praktiką ir visus privatumo politikos atnaujinimus. Ankstesnių šios privatumo politikos versijų istoriją galite peržiūrėti apsilankę mūsų svetainės skyriuje „Slapukų politikos istorija“. Šiame skyriuje pateikiami visų ankstesnių versijų įrašai, todėl galite peržiūrėti visus laikui bėgant padarytus pakeitimus.