Apie savitarną

Online savitarnos platforma klientams

Į savitarną
Į savitarną

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad savo skolą galite administruoti savitarnos platformoje, sukurtoje specialiai mūsų klientams. B2 Impact bendrovėje mes nuolat ieškome būdų pagerinti savo paslaugas, patobulinti procesus, kad geriau aptarnautume savo klientus. Šiuo įrankiu įgaliname savo klientus pačius kontroliuoti savo finansus.

Mūsų savitarnos platformos privalumai

  1. Patogumas: Galimybė klausimą spręsti būnant bet kur ir bet kada. Neprisirišdami prie tradicinio ofiso darbo laiko klientai gali jungtis prie sistemos 24/7, tiek iš namų, tiek būdami kelyje.
  2. Skaidrumas: skaidrumas yra kertinė savybė kuriant pasitikėjimu grįstus pozityvius santykius. Su mūsų platforma klientams suteikiama realaus laiko prieiga prie skolos informacijos, mokėjimų istorijos ir kt. Funkcionalumų.
  3. Personalizuotas sprendimas: suprasdami, kad situacijos unikalios ir atvejai skirtingi – esame parengę skirtingus mokėjimo planų pasiūlymus savo klientams. Kad išsirinkdami tinkamiausią valdytų savo finansinius įsipareigojimus.
  4. Patogus online Mokėjimai: Mūsų platforma leidžia atlikti operatyvų ir patogų mokėjimą per patikimą mokėjimų partnerį – Kevin. Naudojimasis šia galimybe leidžia realiu laiku matyti besikeičiantį skolos likutį ir atsinaujinusią mokėjimų istoriją.
  5. Patobulintas bendravimas: Bendravimas yra gyvybiškai svarbus efektyviai sprendžiant su skolomis susijusius klausimus. Mūsų platforma palengvina sklandų klientų ir mūsų komandos bendravimą, todėl vartotojai gali pateikti užklausas, teikti atsiliepimus ir gauti greitus atsakymus be ilgų telefono skambučių ar el. laiškų.
  6. Saugumas ir privatumas: saugumas ir privatumas yra svarbiausi dirbant su neskelbtina finansine informacija. Patikiname, kad mūsų internetinėje platformoje taikomos naujausios saugumo priemonės, skirtos apsaugoti vartotojų duomenis ir užtikrinti konfidencialumą kiekviename proceso etape.

Kaip pradėti naudotis?

Pradėti naudotis mūsų internetine savitarnos platforma yra greita ir paprasta. Tiesiog apsilankykite mūsų svetainėje: [nuoroda]

Iš ten galite saugiai prisijungti įvesdami savo duomenis arba naudodami Smart-ID ir gauti prieigą prie intuityvių įrankių ir funkcijų, skirtų supaprastinti skolų valdymo procesą.

Apibendrinant:

Įmonėje B2 Impact esame pasiryžę suteikti savo klientams naujoviškus sprendimus, kurie palengvins skolų valdymą, skaidrumą ir mažina stresą.

Kviečiame savo klientus susipažinti su mūsų platformos pranašumais ir atrasti naują patogumo ir valdymo lygį valdant savo paskyras.