Apie mus

Esame viena pirmaujančių Europos skolų valdymo įmonių. Skaidriu ir etišku skolų valdymu prisidedame prie ilgalaikio finansinio tobulėjimo.

B2 Impact tai problemų dėl negrąžintų paskolų sprendimų vieta. Skaidriai ir etiškai administruodami skolų valdymą - atkuriame finansinę sveikatą. Talkiname finansų įstaigoms, atkurdami jų likvidumą, įtakodami jų finansinę situaciją, siūlydami tvarius skolų portfelio valdymo sprendimus.

B2 Impact yra viena iš pirmaujančių visos Europos skolų valdymo įmonių. Grupės būstinė įsikūrusi Osle, Norvegijoje. Visose rinkose, kuriose veikiame, pas mus dirba apie 1700 žmonių.

 

Mūsų misija
Mažinti atotrūkį

Savo verslo sprendimais prisidedame prie visuomenės skolų problemų sprendimo, padėdami užpildyti spragas, kurias kredito grandinėje sudaro neapmokėtos skolos. Tai mūsų misija ir tikslas, tai yra ką mes darome ir dėl ko egzistuojame.

Mūsų vertybės

Elgesio kodeksas
Elgesio kodeksas palaiko pagrindinius B2 Impact principus, kuriais siekiama sukurti ir palaikyti ilgalaikius santykius su visomis suinteresuotosiomis šalimis, laikantis aukštų etikos standartų kiekviename sprendime. Kasdieniame darbe vadovaudamiesi B2 Impact elgesio kodeksu, norime užtikrinti, kad mūsų verslas būtų vykdomas atsakingai ir tvariai.